Velkommen til FFM Østfold   Click to listen highlighted text! Velkommen til FFM Østfold

Kontakt oss/Styre

 

Kontakt oss ved å ta kontakt med  Leder: Herman Holthe

E-post : herman.holthe@ffm.no

Tlf : 45769936

Styret: 

Leder

Herman Holthe

E-post : herman.holthe@ffm.no

Tlf : 45769936

Nestleder/Ungdomskontakt

Ada Karete Hansen

E-post : ada.k.hansen@ffm.no

Tlf : 93273007

Sekretær

Elisabeth Johannessen

E-post : elisabeth.johannessen@ffm.no

Tlf : 41670016

Kasserer

Aud O. Berg

E-post : aud.o.berg@ffm.no

Tlf : 91806267

 

Styremedlem

Tina Buckholm

E-post : tina.buckholm@ffm.no

Tlf : 90899890

 

Styremedlem

Inger Lise Ringstad

E-post : inger.l.ringstad@ffm.no

Tlf : 45254614

Click to listen highlighted text!